Anmälda brottare: Gävleträffen 2024

Sveriges gävligaste brottartävling

Sök och hitta

Här kan du se alla registrerade brottare. Enklast att hitta olika grupper mm är att använda sökfältena.

Tex för att se alla brottare i GR17 71kg så räcker det att skriva 17 71 i Sök i GR sökfältet.

För att se alla brottare från en en klubb så välj i drop-down menyn

eller använd Sök alla sökfältet för en fritextsökning på klubbar, klasser, brottare.

För att rensa sökningen så töm innehållet i Sök alla fältet

Klass Vikt Förnamn Efternamn Klubb
GR11 22- Abdul-Malik Malsagov Västerås BK
GR11 22- Achilles Tounousidis Spårvägens BK
GR11 22- Adam Djematene Serani BK Athen
GR11 22- Alfred Persson Sundsvalls AIK
GR11 22- Ali Goderdzishvili Norbergs Brottarklubb
GR11 22- Ameen Fattal Västerås BK
GR11 22- Amir Forsell-Abubakar Skönsbergs BK
GR11 22- Ararat Karapetyan Västerås BK
GR11 22- Astor Rollne Sundsvalls AIK
GR11 22- Axel Berger Söderhamns BK
GR11 22- Björn Bergman Flens BK
GR11 22- Charlie Wolfgang BK Athen
GR11 22- Colin Von Beetzen Skönsbergs BK
GR11 22- Edvin Ovemar Sundsvalls AIK
GR11 22- Elton Borgvall Väsby BK
GR11 22- Emil Mustafazade DIF brottning
GR11 22- Emir Akalin Spårvägens BK
GR11 22- Filip Ulander Sundsvalls AIK
GR11 22- Harry Åsberg Härnösands BK
GR11 22- Hugo Farén Skönsbergs BK
GR11 22- Ismail Yousfi Spårvägens BK
GR11 22- Ivan Gricjus BK Athen
GR11 22- Jonny Magnusson Sundsvalls AIK
GR11 22- Juri Shakyan Spårvägens BK
GR11 22- Kazbek Magomedov Norbergs Brottarklubb
GR11 22- Kian Kharaghani Norbergs Brottarklubb
GR11 22- Lennox Bredler BK Athen
GR11 22- Leo Bengtsson Sandvikens Brottarklubb
GR11 22- Leon Rahimi Spårvägens BK
GR11 22- Lewis Bredler BK Athen
GR11 22- Liam Englund Sundsvalls AIK
GR11 22- Linus Eklund Härnösands BK
GR11 22- Loke Sjödin BK Matforsbrottarna
GR11 22- Lucas Larsson BK Matforsbrottarna
GR11 22- Ludvig Öhman Enköpings BK
GR11 22- Malcolm Verdier Väsby BK
GR11 22- Mansur Issayev BK Athen
GR11 22- Mehmet Cesmeli Spårvägens BK
GR11 22- Neo Skoglund BK Matforsbrottarna
GR11 22- Noah Saadun Spårvägens BK
GR11 22- Norlie Svahn DIF brottning
GR11 22- Oliver Fjällström Hallstahammars BK
GR11 22- Omar Hashimi BK Athen
GR11 22- Panos Papdopulos Spårvägens BK
GR11 22- Pantelis Tounousidis Spårvägens BK
GR11 22- Pavlos Tounousidis Spårvägens BK
GR11 22- Rami Amairi Alizadeh Norbergs Brottarklubb
GR11 22- Rolf Lindberg Väsby BK
GR11 22- Sam Engman Härnösands BK
GR11 22- Sasha Lindgren Spårvägens BK
GR11 22- Sven Bergman Flens BK
GR11 22- Ted Elvingsson Skönsbergs BK
GR11 22- Timur Akbas Spårvägens BK
GR11 22- Valter Humble Skönsbergs BK
GR11 22- Ville Sjöbom Skönsbergs BK
GR11 22- Vilmer Rönning Norbergs Brottarklubb
GR11 22- Wille Wermelin BK Matforsbrottarna
GR11 22- William Gill Sundsvalls AIK
GR11 22- Zacharias Lahdo Enköpings BK
GR14 31/34 Elliot Bredler BK Athen
GR14 31/34 Emanuel Velasco Västerås BK
GR14 31/34 Malik Baris BK Athen
GR14 31/34 Sanjeev Tharmalingam Uppsala Atletklubb
GR14 31/34 Sohail Noorzay BK Athen
GR14 31/34 Ville Lundkvist Väsby BK
GR14 31/34 Vince Karlsson Sandvikens Brottarklubb
GR14 38 Abdullah Azrak Väsby BK
GR14 38 Aidin Ahmadi Hajikhosh Väsby BK
GR14 38 Alexander Tounousidis Spårvägens BK
GR14 38 Alik Ayibyan Sandvikens Brottarklubb
GR14 38 Arien Ahmadi Hajikhosh Väsby BK
GR14 38 Daniel Danho Spårvägens BK
GR14 38 Leo Nilsson BK Loke
GR14 38 Lionel Berlin Enköpings BK
GR14 38 Melwin Mörlin Västerås BK
GR14 38 Milton Skoglund BK Matforsbrottarna
GR14 38 Oscar Moell Västerås BK
GR14 41 Alvar Viström Sundsvalls AIK
GR14 41 Eddie Airaksinen Norbergs Brottarklubb
GR14 41 Elias Holmquist Arboga Atletklubb
GR14 41 Leo Rydström Hallstahammars BK
GR14 41 Levon Berndtson Spårvägens BK
GR14 41 Lyova Poghosyan Enköpings BK
GR14 41 Majar Jarkas BK Athen
GR14 41 Sindre Hofstad Arboga Atletklubb
GR14 44 Hampus Laine Berglund Husums IF BK
GR14 44 Omar Aburweileh Sandvikens Brottarklubb
GR14 44 Otis Palen Ejstes BK Athen
GR14 44 Sebastian Tkaczyk AIK Brottning
GR14 44 Suleiman Zakiryarov BK Athen
GR14 44 Vilgot Gerzén Härnösands BK
GR14 44 Zor Maho Flens BK
GR14 48 Birk Hederstedt Hallstahammars BK
GR14 48 Damian Verdier Väsby BK
GR14 48 Frank Lander DIF brottning
GR14 48 Lavrenti Makar Fagersta Submission Klubb
GR14 48 Lucas Englund Sundsvalls AIK
GR14 48 Lucas Strandberg Husums IF BK
GR14 48 Max Stenberg Västerås BK
GR14 48 Melvin Foughani Spårvägens BK
GR14 48 Oscar Fjällström Hallstahammars BK
GR14 48 Walter Öhman Enköpings BK
GR14 52 Ahmadulla Sediqi DIF brottning
GR14 52 Alfons Andersson Umeå BF
GR14 52 Arvid Bentzer Söderhamns BK
GR14 52 Emil Grip Enköpings BK
GR14 52 Oscar Gonzales-Alle Västerås BK
GR14 57 Benjamin Akalin Spårvägens BK
GR14 57 Frank Berg Sandvikens Brottarklubb
GR14 57 Henning Lind Arboga Atletklubb
GR14 57 Leon Berndsson Hallstahammars BK
GR14 57 Lucas Lindh Norbergs Brottarklubb
GR14 57 Noel Abbas BK Athen
GR14 57 Timo Päbel Sandvikens Brottarklubb
GR14 62 Elias Norr Spårvägens BK
GR14 62 Max Hernadez Palucha Västerås BK
GR14 62 Viggo Molander BK Athen
GR14 62 Viggo Andersson Norbergs Brottarklubb
GR14 68 Ario Ameen BK Athen
GR14 75 Lasse Peltonen Östhammars BK
GR14 75 Vincent Janda Sandvikens Brottarklubb
GR17 48 Baqer Husseini Västerås BK
GR17 48 Harry Johansson Czarnecki Norbergs Brottarklubb
GR17 51 Bror Hedqvist BK Loke
GR17 51 Elian Hedberg BK Athen
GR17 51 Love Hakelind Umeå BF
GR17 51 Oscar Jansson Norrtälje BK
GR17 51 Santosh Tharmalingam Spårvägens BK
GR17 55 Devin Svärling Umeå BF
GR17 60 Elias Adine Spårvägens BK
GR17 60 Erik Frödin Norrtälje BK
GR17 60 Freddie Samuelsson Norrtälje BK
GR17 60 Jahangir Mandekov Flens BK
GR17 60 Marlon Jensen Västerås BK
GR17 60 William Sjödén Sandvikens Brottarklubb
GR17 65 Alvin Thulinder BK Loke
GR17 65 Ayhan Korkmaz Spårvägens BK
GR17 65 Filip Garbell Norrtälje BK
GR17 65 Hanuman Peterzens Flens BK
GR17 65 Valter Hedqvist BK Loke
GR17 71 Arvid Skagermark Östhammars BK
GR17 71 August Berg Arboga Atletklubb
GR17 71 Eliyah Hagekull Spårvägens BK
GR17 71 Kevin Ahmed Väsby BK
GR17 71 Melvin Nordström BK Loke
GR17 71 Oliver Skoog Väsby BK
GR17 71 Timo Peltonen Östhammars BK
GR17 71 Viggo Ekholm Väsby BK
GR17 80 Delil Safari Arboga Atletklubb
GR17 80 Diesel Flodman Norrtälje BK
GR17 80 Hamza Yahia IFK Hedemora BK
GR17 80 Jens Abrahamsson AIK Brottning
GR17 80 Jesper Hedlund IFK Hedemora BK
GR17 80 Joel Nilsson BK Loke
GR17 80 Jovan Polic Norbergs Brottarklubb
GR17 80 Piotrek Krawczyk Norbergs Brottarklubb
GR17 80 Teodor Diaz BK Athen
GR17 92 Olle Almén Sandvikens Brottarklubb
WW11 22- Agnes Nyman BK Athen
WW11 22- Alde Hedqvist BK Loke
WW11 22- Britta Nilsson Skönsbergs BK
WW11 22- Donna Danho BK Athen
WW11 22- Ella Tornberg Hallstahammars BK
WW11 22- Ellinore Imberg Mölntorps IK
WW11 22- Freyah Torsson Väsby BK
WW11 22- Greta Lydén Söderhamns BK
WW11 22- Heidi Päbel Sandvikens Brottarklubb
WW11 22- Ingrid Lind Arboga Atletklubb
WW11 22- Iris Viström Sundsvalls AIK
WW11 22- Lia Karlsson Sandvikens Brottarklubb
WW11 22- Lina Airaksinen Norbergs Brottarklubb
WW11 22- Lisa Ericsson Väsby BK
WW11 22- Lisa Almén Sandvikens Brottarklubb
WW11 22- Livia Lund Arboga Atletklubb
WW11 22- Maggan Johansson Norbergs Brottarklubb
WW11 22- Majken Dawest BK Loke
WW11 22- Moa Nordlund Skönsbergs BK
WW11 22- Tindra Andersson Uppsala Atletklubb
WW11 22- Vendela Norvall Sandvikens Brottarklubb
WW11 22- Vilja Lund Arboga Atletklubb
WW14 29/33 Ebba Jansson Norrtälje BK
WW14 36 Milani Abbas BK Athen
WW14 36 Selma Einarsson BK Matforsbrottarna
WW14 36 Tuva Hyrskylahti Skönsbergs BK
WW14 42 Ebba Edholm Arboga Atletklubb
WW14 42 Elin Sjölander Härnösands BK
WW14 42 Wilma Sandvik Ljungdahl Härnösands BK
WW14 46 Linnea Nordlund Skönsbergs BK
WW14 50 Alva Eklund Härnösands BK
WW14 50 Asta Lövgren Karl Gustaf BK
WW14 50 Astrid Holmqvist Västerås BK
WW14 50 Iris Tanskanen Mölntorps IK
WW14 50 Isabelle Flod Väsby BK
WW14 50 Molly Palander Thelin Sundsvalls AIK
WW14 50 Velvet Raynaud Nutt Sundsvalls AIK
WW14 50 Wilma Andersson Uppsala Atletklubb
WW14 54 Idun Olsson Stathin Mora Orsa BK
WW14 54 Nora Larsson Skönsbergs BK
WW14 54 Siri Molander Kesac BK Athen
WW14 58 Sanna Sjödahl Mölntorps IK
WW14 62 Alva Rönning Norbergs Brottarklubb
WW17 43 Emilia Rosengren Maajaakkola Väsby BK
WW17 49 Alice Bagander Norbergs Brottarklubb
WW17 57 Elly Airaksinen Norbergs Brottarklubb
WW17 57 Malva Erkki Väsby BK
WW17 61 Elena Makar Fagersta Submission Klubb
WW17 61 Maya Gröndal Härnösands BK
WW17 61 Meja Lindberg BK Loke
WW17 69 Selma Hedqvist BK Loke
Anmälda brottare:209
Antal klubbar:28